Waterm

ZAMOWIENIA@WATERM.PL

DO POBRANIA

KATALOG PRODUKTÓW

 (58) 778 14 57

Firma

O NAS

Dlaczego warto postawić na usługi hydrauliczne WATERM?

Założyciel i załoga firmy działają na rynku od 1998 roku. Markę WATERM tworzymy już od 2010 roku. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i montażem urządzeń oraz systemów z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej dla budownictwa mieszkaniowego i usługowo-przemysłowego. Nasza praca i rozwój są ukierunkowane na zadowolenie klientów, którzy stanowią naszą najlepszą wizytówkę.

Wykonujemy usługi na terenie Pomorza, a wciąż rozbudowywany i aktualizowany sklep pozwala nam oferować nowoczesne rozwiązani na terenie całej Polski. 

Wyróżnia nas:

 • KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG
  Od projektu, przez montaż i serwis instalacji.
   
 • BRAK OGRANICZEŃ
  Zajmujemy się zarówno wymianą starych instalacji, jak również kompleksową implementacją systemów dla nowych projektów. Łączymy sprawdzone rozwiązania z najnowocześniejszą technologią.
   
 • INTEGRACJA SYSTEMÓW
  Skoordynowanie pracy wielu wykonawców bywa uciążliwe, a złe rozplanowanie systemów, może prowadzić do konfliktów instalacji podczas montażu. Nasi klienci nie ryzykują, mają pewność, że wszystkie zaplanowane systemy będą współgrały, a w razie potrzeby łatwo wprowadzą zmiany, bez konieczności kontaktowania się z każdym niezależnym wykonawcą osobno.
   
 • PARTNERSKIE RELACJE Z PRODUCENTAMI
  Dzięki wieloletniej współpracy oraz niezawodności nawiązaliśmy bliskie relacje z liderami branży, co zapewnia nam i naszym klientom dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.
   
 • DOŚWIADCZENIE I WIEDZA
  Nie osiadamy na laurach. Poza tym, że opieramy się na doświadczeniu firmy, wieloletniej praktyce naszych wykonawców i sprawdzonych technologiach producentów, to wciąż poszerzamy naszą wiedzę i zakres usług.
preloader