Waterm

ZAMOWIENIA@WATERM.PL

DO POBRANIA

KATALOG PRODUKTÓW

 (58) 778 14 57

Pompy Ciepła Vaillant Promocja! zaoszczędź nawet 7tyś. zł.

Pompy Ciepła Vaillant Promocja! zaoszczędź nawet 7tyś. zł.

Pompy Ciepła Vaillant Promocja Nowy Poziom Oszczędności

Producent urządzeń grzewczych oraz nasz wieloletni partner, firma Vaillant obniżyła ceny Pomp Ciepła nawet o 7tyś. zł.

To rzeczywiście zupełnie nowy poziom oszczędności, kiedy urządzenie pozwalające diametralnie obniżyć koszty ogrzewania można dostać w bezkonkurencyjnie niskiej cenie. Wybierając urządzenie, które ma przez lata zapewniać komfort, nie należy kierować się jedynie najniższą ceną. Dlatego Vaillant stawia na sieć Autoryzowanych Instalatorów oraz Serwisantów. To własnie oni zapewnią każdemu użytkownikowi szybką obsługę, przeglądy serwisowe i ewentualny serwis urządzeń. Ponadto warto pamiętać, że zamawiając urządzenie wraz z montażem u Autoryzowanego Instalatora, można nie tylko skorzystać z tej wyjątkowej promocji, a dodatkowo oszczędzić na stawce podatku Vat.

Promocja trwa do 31.05 2019r.

Nie zwlekaj! Skontaktuj sie z nami i zapytaj o swoją promocyjną ofertę.

Wciąż nie jesteś pewny? 

Niech urządzenia Vaillant przemówią same za siebie. 

Zobacz ulotkę Vaillant lub dowiedz się więcej o Pompach Ciepła poniżej.

Zalety pompy ciepła Vaillant

Wybierz, która z Pomp Ciepła w promocji zapewni Tobie Nowy Poziom Oszczędności. 

aroTHERM Split A++

Pompa ciepła typu powietrze-woda, budowa split. Bez wykonywania odwiertów, zaprojektowana do szybkiego i łatwego montażu na zewnątrz. Jedna z najcichszych pomp na rynku. Gotowa do współpracy z systemami fotowoltaicznymi.

aroTHERM Split to jedna z najcichszych pomp ciepła na rynku.

Zmierzona głośność 32 dB, dla modelu VWL 75/5AS w odległości 5 metrów, to dużo mniej niż przeciętna lodówka lub szept. 

cechy najcichszej pompy ciepła

aroTHERM VWL A++

Pompa ciepła typu powietrze-woda, budowa monoblokowa. Bez wykonywania odwiertów, zaprojektowana do szybkiego i łatwego montażu na zewnątrz.

Pompy ciepła aroTHERM VWL A++
Pompy Ciepła flexoCOMPACT exclusive A+++

flexoCOMPACT exclusive A+++

Gruntowa kompaktowa pompa ciepła z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody 185 l. Współpracuje z systemami fotowoltaicznymi oraz z systemowym regulatorem multiMATIC VRC 700.

flexoTHERM exclusive A+++

Gruntowa pompa ciepła, dająca możliwość podłączenia zasobnika o dowolnej pojemności. Współpracuje z systemami fotowoltaicznymi oraz z systemowym regulatorem multiMATIC VRC 700.

Pompy Ciepła flexoTHERM exclusive A+++

Zobacz także:

Pompa Ciepła podstawą rozwiązania systemowego w Orlu

Nowy budynek został zaplanowany tak, by spełniać najwyższe standardy komfortu. Korzystając z dostępnych na rynku nowoczesnych rozwiązań postawiono na rozwiązanie systemowe. Ogrzewanie oparte o pompę aroTHERM monoblok VWL 115/2, z instalacją ogrzewania podłogowego, wspiera system rekuperacji. Dodatkowo dla wygody mieszkańców budynek wyposażono w instalację odkurzacza centralnego.
Read More
Pompa Ciepła podstawą rozwiązania systemowego w Orlu

POMPA CIEPŁA Z INSTALACJĄ GRZEJNIKOWĄ W GOŚCICINIE

Modernizacja systemu ogrzewania w budynku z 2003 roku. Kocioł na paliwo stałe został zastąpiony systemem opartym o Pompę Ciepła. Wymiana instalacji grzejnikowej na podłogową wymagałaby gruntownego remontu oraz nakładów finansowych, dlatego dobrano pompę przystosowaną pracy na wysoki parametr.
Read More
POMPA CIEPŁA Z INSTALACJĄ GRZEJNIKOWĄ W GOŚCICINIE

Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji w Gościcinie

W Gościcinie w punkcie rehabilitacji, spotkaliśmy się z równie ciekawym pomysłem. Panele zawisły nad stołami do masażu. Już na samą myśl o relaksującym masażu, pod ciepłym strumieniem powietrza, podobnym do promieni letniego słońca, robi się lepiej. Białe, dyskretne promienniki pięknie wpasowały się do drewnianego wykończenia pomieszczenia, a ich bezgłośna praca na pewno nie zakłóci żadnej sesji masażu.
Read More
Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji w Gościcinie

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w dużym domu.

Generalnie przyjmuje się, że koszty eksploatacji ogrzewania elektrycznego są wyższe niż systemów centralnych, jak ogrzewanie gazowe. Jednak, na małych przestrzeniach różnica w kosztach okresowych nie rekompensuje różnicy między dużo wyższymi kosztami instalacji i materiałów. Szczególnie jeżeli zastosujemy odpowiednie sterowanie i wykorzystywana będzie tańsza taryfa.  Elektryczne ogrzewanie ma także wiele innych zalet, szczególnie cennych w przypadku małych przestrzeni, jak ta, że nie wymaga kotłowni, więc nie zajmuje cennego miejsca. Zdarza się jednak, że ogrzewanie elektryczne znajduje zastosowanie także w dużych budynkach.
Read More
Elektryczne ogrzewanie podłogowe w dużym domu.

System przeciwoblodzeniowy rynien ponad kilometr przewodu

Wykonaliśmy instalację przeciwoblodzeniową na kilku wielkich hangarach. Naszym zadaniem było zabezpieczenie systemu rynnowego przed oblodzeniem. Zamontowaliśmy ponad 1600 metrów bieżących przewodów samoregulujących! Zabezpieczyliśmy przed zamarzaniem rynny i rury spustowe przewodami o bazowej mocy ok. 30 W/m (przy temp. 10şC), których moc rośnie wraz ze spadkiem temperatury.
Read More
System przeciwoblodzeniowy rynien ponad kilometr przewodu

Łazienka na miarę standardów branży motoryzacyjnej

Współpracując z firmą Pawo wykonaliśmy całkowity remont łazienek w siedzibie Auto-Mobil w Wejherowie. Przeprowadziliśmy modernizację instalacji wod-kan, wymianę pokrycia ścian i podłóg, montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz montaż urządzeń sanitarnych, od muszli klozetowych, pisuarów i zlewów, po nowoczesną suszarkę kieszeniową producenta Warmtec oraz grzejnik drabinkowy. Zdecydowano się na zastosowanie zarówno grzejnika naściennego, typu drabinkowego, jak i elektrycznego ogrzewania podłogowego.
Read More
Łazienka na miarę standardów branży motoryzacyjnej

Ogrzewanie wejścia do instytutu badań nad gospodarką rynkową

Aby uniknąć wypadków i nieprzyjemności wejście do Instytutu wyposażono w instalację przewodów grzejnych Raychem System przeciwoblodzeniowy pozwoli utrzymać weście do budynku dobrze widocznym, czystym i bez śniegu, lodu oraz nadmiaru wilgoci. Wykorzystano tu prostą technikę układania przewodów grzejnych na aluminiowej taśmie montażowej.
Read More
Ogrzewanie wejścia do instytutu badań nad gospodarką rynkową

Instalacja przeciwoblodzeniowa podjazdu garażu podziemnego

Inwestor postanowił zastosować system przeciwoblodzeniowy w podjeździe, aby zapobiec ewentualnym problemom. Ogrzewanie podjazdu pozwala zabezpieczyć powierzchnie przed zamarzaniem oraz wilgocią. Dzięki temu zmniejsza zagrożenie poślizgiem, zwiększa żywotność pokrycia powierzchni zapobiegając rozsadzaniu i pękaniu kostki przy zamarzaniu oraz pozwala zachować estetyczny wygląd podjazdu, nie dopuszczając do rozwoju mchów i traw, w miejscach zbierania się wilgoci.
Read More
Instalacja przeciwoblodzeniowa podjazdu garażu podziemnego

Działanie systemu przeciwoblodzeniowego w styczniu

Pierwsze uruchomienie systemu przeciwoblodzeniowego schodów i podjazdu przeprowadzone w śnieżny, styczniowy wieczór. Zobacz, jak pomimo opadów zalegający śnieg znikał z minuty na minutę.
Read More
Działanie systemu przeciwoblodzeniowego w styczniu

Ogrzewanie powierzchniowe jacuzzi w Hotelu Marriott w Sopocie

Pod całą powierzchnią tarasu i na schodkach jacuzzi wykonaliśmy system ogrzewania. Wykorzystaliśmy samoregulujące przewody grzejne o dużej mocy, producenta Raychem. Moc oraz rozłożenie przewodu zostało wcześniej dokładnie obliczone, a przy szacowaniu wzięliśmy pod uwagę czynniki, jak zalewanie powierzchni wodą z jacuzzi, nowe pokrycie powierzchni, czy zwiększoną temperaturę komfortu gości SPA.
Read More
Ogrzewanie powierzchniowe jacuzzi w Hotelu Marriott w Sopocie

PRODUKTY UŻYTE W REALIZACJI

preloader