Waterm

ZAMOWIENIA@WATERM.PL

DO POBRANIA

KATALOG PRODUKTÓW

 (58) 778 14 57

Instalacje

instalator systemowy

USŁUGI INSTALATORA SYSTEMOWEGO

Maksymalną wydajność i ekonomię działania zyskujemy kiedy  wszystkie systemy współpracują ze sobą. 
Instalator systemowy zapewnia kompleksowe usługi i szeroki wachlarz systemów, które wpływają na komfort i wygodę użytkowników.
Planując realizację całościowo, biorąc pod uwagę jakie systemy będą instalowane, możemy równocześnie zminimalizować koszt inwestycji.

Sprawdź, dlaczego warto postawić na profesjonalistów.

Trzy powody, aby wybrać usługi hydrauliczne Instalatora systemowego.

Po pierwsze,  Instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna to jedne z pierwszych, a ogrzewanie najważniejszych systemów każdej budowy. Źle zaplanowane mogą kolidować z kolejnymi instalacjami przez cały czas trwania projektu i wymagać ciągłych modyfikacji. 

Dlatego, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów gwarantujemy usługę wspólnego i przemyślanego zaplanowania oraz montażu szerokiej oferty systemów.

Po drugie, każda budowa to logistyczne wyzwanie. Inwestor musi skoordynować i zaplanować pracę wielu podwykonawców i dopilnować terminów.  Ponadto znalezienie solidnego wykonawcy do każdej instalacji osobno może okazać się kłopotliwe, a kiedy uda się ich znaleźć pozostaje kwestia najważniejsza… koszty. Każdy wykonawca ceni swoją pracę i czas. Decydując się na zatrudnienie np. trzech wykonawców, do trzech instalacji, zapłacimy za  te trzy systemy oraz trzy marże instalatora, zamiast jednej. 

Wybierając instalatora oferującego kompletny zestaw systemów, oszczędzamy sobie trudu szukania i koordynowania prac wielu wykonawców i oszczędzamy na kosztach usługi 

Po trzecie wykonawca odpowiedzialny za kila systemów nie potraktuje Twojej budowy, jak kolejnej „fuchy”. Wybierając instalatora systemowego, jak WATERM nie zyskuje się tylko doświadczonego instalatora techniki grzewczej, ale partnera na cały czas trwania budowy i dłużej.  

Zyskujesz zaangażowanie instalatora, pewność, że wszystkie systemy będą ze sobą współgrały, będą utrzymane w standardach producenta, a przeglądy odbędą się w terminie. 

Skontaktuj się z nami, najlepiej jeszcze na wczesnym etapie budowy i oszczędź sobie wielu problemów, zyskaj solidnego, wszechstronnego partnera.

Usługi instalacyjne Autoryzowanego Instalatora

Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji w Gościcinie

W Gościcinie w punkcie rehabilitacji, spotkaliśmy się z równie ciekawym pomysłem. Panele zawisły nad stołami do masażu. Już na samą myśl o relaksującym masażu, pod ciepłym strumieniem powietrza, podobnym do promieni letniego słońca, robi się lepiej. Białe, dyskretne promienniki pięknie wpasowały się do drewnianego wykończenia pomieszczenia, a ich bezgłośna praca na pewno nie zakłóci żadnej sesji masażu.
Read More
Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji w Gościcinie

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w dużym domu.

Generalnie przyjmuje się, że koszty eksploatacji ogrzewania elektrycznego są wyższe niż systemów centralnych, jak ogrzewanie gazowe. Jednak, na małych przestrzeniach różnica w kosztach okresowych nie rekompensuje różnicy między dużo wyższymi kosztami instalacji i materiałów. Szczególnie jeżeli zastosujemy odpowiednie sterowanie i wykorzystywana będzie tańsza taryfa.  Elektryczne ogrzewanie ma także wiele innych zalet, szczególnie cennych w przypadku małych przestrzeni, jak ta, że nie wymaga kotłowni, więc nie zajmuje cennego miejsca. Zdarza się jednak, że ogrzewanie elektryczne znajduje zastosowanie także w dużych budynkach.
Read More
Elektryczne ogrzewanie podłogowe w dużym domu.

System przeciwoblodzeniowy rynien ponad kilometr przewodu

Wykonaliśmy instalację przeciwoblodzeniową na kilku wielkich hangarach. Naszym zadaniem było zabezpieczenie systemu rynnowego przed oblodzeniem. Zamontowaliśmy ponad 1600 metrów bieżących przewodów samoregulujących! Zabezpieczyliśmy przed zamarzaniem rynny i rury spustowe przewodami o bazowej mocy ok. 30 W/m (przy temp. 10şC), których moc rośnie wraz ze spadkiem temperatury.
Read More
System przeciwoblodzeniowy rynien ponad kilometr przewodu

Łazienka na miarę standardów branży motoryzacyjnej

Współpracując z firmą Pawo wykonaliśmy całkowity remont łazienek w siedzibie Auto-Mobil w Wejherowie. Przeprowadziliśmy modernizację instalacji wod-kan, wymianę pokrycia ścian i podłóg, montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz montaż urządzeń sanitarnych, od muszli klozetowych, pisuarów i zlewów, po nowoczesną suszarkę kieszeniową producenta Warmtec oraz grzejnik drabinkowy. Zdecydowano się na zastosowanie zarówno grzejnika naściennego, typu drabinkowego, jak i elektrycznego ogrzewania podłogowego.
Read More
Łazienka na miarę standardów branży motoryzacyjnej

Ogrzewanie wejścia do instytutu badań nad gospodarką rynkową

Aby uniknąć wypadków i nieprzyjemności wejście do Instytutu wyposażono w instalację przewodów grzejnych Raychem System przeciwoblodzeniowy pozwoli utrzymać weście do budynku dobrze widocznym, czystym i bez śniegu, lodu oraz nadmiaru wilgoci. Wykorzystano tu prostą technikę układania przewodów grzejnych na aluminiowej taśmie montażowej.
Read More
Ogrzewanie wejścia do instytutu badań nad gospodarką rynkową

Instalacja przeciwoblodzeniowa podjazdu garażu podziemnego

Inwestor postanowił zastosować system przeciwoblodzeniowy w podjeździe, aby zapobiec ewentualnym problemom. Ogrzewanie podjazdu pozwala zabezpieczyć powierzchnie przed zamarzaniem oraz wilgocią. Dzięki temu zmniejsza zagrożenie poślizgiem, zwiększa żywotność pokrycia powierzchni zapobiegając rozsadzaniu i pękaniu kostki przy zamarzaniu oraz pozwala zachować estetyczny wygląd podjazdu, nie dopuszczając do rozwoju mchów i traw, w miejscach zbierania się wilgoci.
Read More
Instalacja przeciwoblodzeniowa podjazdu garażu podziemnego

Działanie systemu przeciwoblodzeniowego w styczniu

Pierwsze uruchomienie systemu przeciwoblodzeniowego schodów i podjazdu przeprowadzone w śnieżny, styczniowy wieczór. Zobacz, jak pomimo opadów zalegający śnieg znikał z minuty na minutę.
Read More
Działanie systemu przeciwoblodzeniowego w styczniu

Ogrzewanie powierzchniowe jacuzzi w Hotelu Marriott w Sopocie

Pod całą powierzchnią tarasu i na schodkach jacuzzi wykonaliśmy system ogrzewania. Wykorzystaliśmy samoregulujące przewody grzejne o dużej mocy, producenta Raychem. Moc oraz rozłożenie przewodu zostało wcześniej dokładnie obliczone, a przy szacowaniu wzięliśmy pod uwagę czynniki, jak zalewanie powierzchni wodą z jacuzzi, nowe pokrycie powierzchni, czy zwiększoną temperaturę komfortu gości SPA.
Read More
Ogrzewanie powierzchniowe jacuzzi w Hotelu Marriott w Sopocie

Kocioł dwufunkcyjny w kuchni wejherowskiego mieszkania

Obszerna zabudowa kuchni zapewniła więcej miejsca niż było trzeba. Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny nie zajął nawet jednej szafki w całości. Wybrane urządzenie firmy Vaillant wyróżnia się niewielkim rozmiarem, dlatego bez trudu udało się zapewnić odpowiednie, bezpieczne warunki, dla jego pracy nawet w tak ograniczonej zabudowie.
Read More
Kocioł dwufunkcyjny w kuchni wejherowskiego mieszkania

Instalacja mieszana w kompaktowej kotłowni w Bolszewie

Mając na uwadze komfort, ale także szanując wymagania klienta zaproponowaliśmy co raz bardziej popularne rozwiązanie- instalację mieszaną. Na „kotłownię” zarezerwowaliśmy przestrzeń nie większą niz metr kwadratowy. We wnęce zainstalowaliśmy kocioł z wymiennikiem o pojemności 144l oraz systemem mieszczowo-solarnym firmy Vaillant oraz mieszacz producenta Womix. Do sterowania instalacją wybrano dedykowany przez producenta kotła sterownik MultiMatic.
Read More
Instalacja mieszana w kompaktowej kotłowni w Bolszewie

Artykuły

Produkty

No Products Found
preloader