ŁAZIENKA NA MIARĘ STANDARDÓW BRANŻY MOTORYZACYJNEJ | WEJHEROWO

Instalacja sanitarna | Całkowity remont  i wyposażenie łazienki w budynku Auto-mobil w Wejherowie.

Branża motoryzacyjna jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Szczególnie ważną rolę odgrywa tutaj handel pojazdami używanymi oraz mechanika pojazdowa i serwis. Na rynku tak konkurencyjnym nie ma miejsca na błędy, opóźnienia i niedoskonałość. Estetyka, odpowiednie oświetlenie, lśniący lakier,  doskonała ekspozycja pojazdów gra kluczową rolę.

Jakość usług, profesjonalizm i dbałość o szczegóły, to elementy, które decydują o sukcesie lub porażce. Prezencja jest tutaj równie ważna co usługi i sprzedaż.

Firma Auto-mobil rozumie to doskonale i ich ekspozycja samochodów zawsze wyglądają nienagannie. Nic więc dziwnego, że tego samego wymagali od wykonawców. Choć pozornie może się to wydawać trywialne, to wygląd łazienki, może mieć ogromny wpływ na wydajność pracowników oraz zadowolenie klientów.

Dla zainteresowanego, potencjalnego klienta, któremu pojazdy w salonie prezentuje się w najlepszym świetle, niezadbana toaleta jest sygnałem, że może to być tylko piękne opakowanie kryjące niedoskonałości. Dla pracowników zaplecze sanitarne to jeden z czynników wpływających na komfort pracy. Tam gdzie salon sprzedaży znajduje się drzwi w drzwi z warsztatem samochodowym higiena, możliwość dokładnego umycia i wysuszenia rąk jest szczególnie ważna.

Kiedy się nad tym zastanowić, to jasnym jest, że istnieje  wiele czynników, które czynią  z łazienki jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu, biurze, czy zakładzie pracy.

Współpracując z firmą Pawo wykonaliśmy całkowity remont łazienek w siedzibie Auto-Mobil w Wejherowie.

Przeprowadziliśmy  modernizację instalacji wod-kan, wymianę pokrycia ścian i podłóg, montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz montaż urządzeń sanitarnych, od muszli klozetowych, pisuarów i zlewów, po nowoczesną suszarkę kieszeniową producenta Warmtec oraz grzejnik drabinkowy.  

Zdecydowano się na zastosowanie zarówno grzejnika naściennego, typu drabinkowego, jak i elektrycznego ogrzewania podłogowego. Grzejnik tego typu, to nie tylko skuteczne źródło ciepła, to także element użytkowy. Jego budowa pozwala powiesić i szybko wysuszyć ręcznik, rękawice robocze, itp. Natomiast ogrzewanie elektryczne pełni tutaj rolę ogrzewania dodatkowego. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie dodatkowego komfortu użytkowania pomieszczenia. Ciepła podłoga zapobiega osiadaniu wilgoci na posadzce. przyspiesza jej suszenie np. po jej umyciu i tym samym nie pozwala na rozwój niebezpiecznych bakterii i grzybów.

Przy wyborze wyposażenia łazienki skupiono się na tym, by efekty metamorfozy nie były krótkotrwałe. Wybrano materiały i urządzenia, które ułatwią utrzymanie czystości, zapobiegną zbieraniu się wilgoci w pomieszczeniu, a przede wszystkim będą niezawodne. Zmiany unowocześniły pomieszczenie, nadały elegancki wygląd i wizualnie powiększyły przestrzeń.

Ponadto łazienkę zaprojektowano z myślą o niepełnosprawnych, tak, aby można było wygodnie poruszać się po niej na wózku, a obok toalety i zlewu znalazły się specjalne wsporniki

Największą rewelacją okazała się suszarka komorowa. Zastąpiła wymagające ciągłej wymiany, poniewierające się wszędzie,  zatykające toaletę, drogie i nieekologiczne ręczniki papierowe, wprowadzając do tej łazienki zupełnie nowy poziom komfortu.

 


O Urządzeniu: Naścienna suszarka kieszeniowa Jet Flow producenta WARMTEC

| Moc: 1650W  | Kolor: Biały |  Wymiary 69 x 30 x 22 cm |  Masa: 11 kg | Suszenie w < 7sek. | 3 lata gwarancji producenckiej | Atest Higieniczny PZH |

Suszarki kieszeniowe działają znacznie szybciej i dokładniej, niż standardowe suszarki naścienne, do tego nie zdmuchują wody z dłoni na podłogę. W łazience, do której wchodzi się w obuwiu zewnętrznym mokra podłoga oznacza tworzenie się błota, które roznosi się po całym budynku. Unikając tego nie tylko zapobiegamy powstawaniu nieestetycznej kałuży, lecz także unikamy rozwoju grzybów i bakterii.

Przeciw bakteriom i grzybom działa także filtr HEPA powstrzymujący przedostawaaniu się zanieczyszczeń, wraz z powietrzem na dłonie użytkownika.

Zgodnie z założeniem i jak potwierdzają testy, suszarka ta posiada gwarancję długowieczności. Przy ciężkich warunkach, aż pięciuset cykli suszenia dziennie sprawnie działa nawet czternaście lat. Do tego nie wymaga konserwacji, ani wymiany elementów wewnętrznych. Sam producent zapewnia, aż trzyletnią gwarancję.

Ciekawy i nowoczesny design suszarki doskonale wpasował się do wyglądu odmienionej łazienki, a specjalne podświetlnie komory skupia uwagę.