Współpraca

Zobacz na co nas stać

Co robimy?

Zajmujemy się techniką grzewczą i oferujemy zarówno urządzenia oraz materiały od najlepszych producentów, jak i usługi rozplanowania oraz montażu instalacji.

Naszym celem jest zadowolenie klientów. Czerpiemy ogromną radość z każdego projektu, bo podczas odbioru widzimy, że zrobiliśmy coś dobrze, zrobiliśmy coś co przez kolejne lata będzie nieodłączną częścią codziennego komfortu użytkowników.

Nasze działania dążą do tworzenia zawsze aktualnej, szerokiej oferty produktów i systemów. Dzięki temu wiemy, że klienci, którzy postawią na nas, mogą liczyć na nasze wsparcie nawet, gdy ich oczekiwania zmienią się i wzrosną w trakcie trwania realizacji.

jason-briscoe-332507-unsplash.jpg
kitchen-stove-sink-kitchen-counter-349749.jpeg

Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom nowoczesnego budownictwa wyspecjalizowaliśmy się i zaadaptowaliśmy wiele nowoczesnych technologii.

Promujemy i wdrażamy rozwiązania, takie jak:

  • kondensacyjne kotły gazowe
  • nowoczesne kotły na paliwa stałe z podajnikiem
  • elektryczne systemy grzewcze
  • pompy ciepła
  • systemy centralnego odkurzania
  • systemy przeciwoblodzeniowe
  • systemy wentylacji i rekuperacji

Oferujemy urządzenia zasilane gazem, energią elektryczną, olejem opałowym oraz paliwami stałymi.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto postawić na usługi hydrauliczne Wiertel.pl i WATERM?

W zakresie montażu i instalacji urządzeń nasza firma współpracuje z firmą Waterm. Jej założyciel oraz załoga tworzą firmę od 1998 roku. Firma Waterm ma na swoim koncie wiele sukcesów, które są potwierdzone pozytywnymi opiniami. Współpraca naszych firm jest ukierunkowana na rozwój oraz zadowolenie klientów.

Wykonujemy usługi na terenie Pomorza, a wciąż rozbudowywany i aktualizowany sklep pozwala nam oferować nowoczesne rozwiązani na terenie całej Polski. 

Modernizacja kotłowni w Gowinie

Wymiana kotłowni nowoczesna pompa Ciepła Modernizacja Gowino Klient zgłosił się do nas w sprawię doradztwa przy wyborze pompy ciepła. Pomogliśmy dobrać odpowiedni sprzęt, a następnie

Czytaj więcej »
Certyfikat
Przeczytaj
Certyfikat
Przeczytaj
Certyfikat
Przeczytaj
Certyfikat
Przeczytaj
Certyfikat
Przeczytaj
Partnerzy

nasi dostawcy

Zawsze dajemy z siebie wszystko, by nie zawieść powierzonego nam zaufania, a po tylu latach, z dumą możemy powiedzieć, że nam się to udaje.

Dowodem są relacje, jakie nawiązaliśmy, umocniliśmy i utrzymujemy przez cały ten czas.

Producenci, przedstawiciele najlepszych firm na rynku zapewniają o naszej wiarygodności i solidności certyfikatami oraz wyróżnieniami na autoryzowanych instalatorów. Ta współpraca nie kończy się na papierze, partnerzy oferują nam szkolenia i wsparcie techniczne, gdy tylko tego potrzebujemy, bo wiedzą, że mogą na nas liczyć.

Na każdej stronie internetowej widnieją logo innych firm – producentów, podwykonawców, itp. W biznesie każda firma
może być nazwana współpracownikiem. My wiemy jednak, że nie jest prostym zadaniem wyróżnić się i stać naprawdę wartościowym partnerem.

Cieszymy się wiedząc, że logo poniżej to nie tylko puste grafiki, a symbol wieloletniego zaufania.