Waterm

ZAMOWIENIA@WATERM.PL

DO POBRANIA

KATALOG PRODUKTÓW

 (58) 778 14 57

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

elektryczne ogrzewanie podlogowe

ELEKTRYCZNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Prosty montaż, niski koszt inwestycji oraz łatwość regulacji pracy. 
Elektryczne ogrzewanie podłogowe to nie tylko alternatywne rozwiązanie tam, gdzie nie ma opcji zbudowania innego systemu.
Zastosowanie elektrycznego ogrzewania podłogowego w wielu przypadkach może być najlepszym rozwiązaniem.

Dowiedz się więcej o zaletach takiego systemu i odwiedź sklep, by poznać przewody i maty grzejne

Zyskaj komfort ciepłej podłogi bez C.O, kosztownych urządzeń i skomplikowanej instalacji.

  • Rozważasz modernizacje lub instalacje ogrzewania w mieszkaniu lub małym domu i brakuje Ci miejsca?
  • Najważniejsze by montaż instalacji był szybki i tani?
  • Poszukujesz jedynie sposobu na dogrzewanie np. łazienki?
  • Ponad wszystko zależy ci na skutecznym i szybkim ogrzewaniu?
  • Chcesz móc niezależnie i z dużą dokładnością sterować ogrzewaniem w każdym z pomieszczeń? 

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „Tak”, to dobrym rozwiązaniem może być podłogowe ogrzewanie elektryczne.

Montaż jest nieporównywalnie tańszy i szybszy niż jakiegokolwiek rodzaju ogrzewania centralnego. 

Maty, bądź przewody grzejne są stosunkowo niedrogie i mogą być schowane tuż pod pokryciem podłogi, nie podnosząc jej poziomu.

Oczywistą i główną zaletą elektrycznego ogrzewania podłogowego jest to, że nie wymaga kotłowni i jest niemal całkowicie niewidoczne– nie licząc małego regulatora na ścianie.

Nowoczesne, wydajne przewody  i czujniki oraz niska bezwładność czynią z tej instalacji także inteligentny system ogrzewania, pozwalając na niemal nieograniczone programowanie i dostosowanie go do swoich potrzeb.

Ogrzewanie elektryczne to system decentralny, oznacza to, że możemy sterować i kontrolować pracę ogrzewania, w każdym pomieszczeniu niezależnie. Jest to doskonałe rozwiązanie jeżeli zależy nam na utrzymaniu wyższej temp. powietrza jedynie w poszczególnych pomieszczeniach, np. w sypialni dziecka lub łazience. 

Skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać odpowiednie produkty i doradzimy w kwestii ich samodzielnej instalacji lub zaoferujemy usługę profesjonalnego montażu. 

Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji w Gościcinie

W Gościcinie w punkcie rehabilitacji, spotkaliśmy się z równie ciekawym pomysłem. Panele zawisły nad stołami do masażu. Już na samą myśl o relaksującym masażu, pod ciepłym strumieniem powietrza, podobnym do promieni letniego słońca, robi się lepiej. Białe, dyskretne promienniki pięknie wpasowały się do drewnianego wykończenia pomieszczenia, a ich bezgłośna praca na pewno nie zakłóci żadnej sesji masażu.
Read More
Promienniki podczerwieni w studiu rehabilitacji w Gościcinie

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w dużym domu.

Generalnie przyjmuje się, że koszty eksploatacji ogrzewania elektrycznego są wyższe niż systemów centralnych, jak ogrzewanie gazowe. Jednak, na małych przestrzeniach różnica w kosztach okresowych nie rekompensuje różnicy między dużo wyższymi kosztami instalacji i materiałów. Szczególnie jeżeli zastosujemy odpowiednie sterowanie i wykorzystywana będzie tańsza taryfa.  Elektryczne ogrzewanie ma także wiele innych zalet, szczególnie cennych w przypadku małych przestrzeni, jak ta, że nie wymaga kotłowni, więc nie zajmuje cennego miejsca. Zdarza się jednak, że ogrzewanie elektryczne znajduje zastosowanie także w dużych budynkach.
Read More
Elektryczne ogrzewanie podłogowe w dużym domu.
Ogrzewanie Elektryczne

Artykuły

preloader