C.O | BUDOWA KOTŁOWNI I INSTALACJI OGRZEWANIA

Nowoczesne systemy ogrzewania | Projekt | Montaż | Urządzenia |

Ogrzewanie to podstawa komfortu codziennego życia.

Przez lata pracy w branży techniki grzewczej wielokrotnie zwracano się do nas z problemami spowodowanymi nieodpowiednim ogrzewaniem, które uprzykrzało życie mieszkańców lub/i generowało ogromne koszty.

Mięliśmy też okazję obserwować zmieniające się trendy, pojawiające się nowe technologie i wyzwania.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Intensywna praca i ciągły rozwój pozwala nam budować systemy, które są źródłem komfortu i oszczędności, a nie problemów.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów oraz możliwości budynków i mieszkań budowaliśmy różne rodzaje systemów.

Przy każdej realizacji:

Doradzamy, jak już na początkowym etapie budowy zbudować system najniższym kosztem, zaoszczędzić na niekiedy zbędnych elementach projektu, jak komin lub wydzielone na kotłownie duże pomieszczenie.

Budujemy ogrzewanie oparte na energii elektrycznej, kotłach gazowych, na paliwa stałe i  na pompach ciepła, współpracujące z instalacjami  grzejnikowymi, podłogowymi, mieszanymi i nie tylko. Kotły to kompaktowe, eleganckie urządzenia, a kotłownie nie wyglądają, jak kiedyś, to miejsca czyste i użytkowe. Znajomość przepisów i współpraca z najlepszymi producentami umożliwia budowę systemów bezpiecznych i spełniających wszystkie wymagania nawet, na niewielkiej powierzchni.

Zapewniamy zachowanie gwarancji producenckiej i terminowy serwis naszych realizacji.

Co więcej…

Wiemy, że nie warto inwestować w nowoczesne urządzenie i zlecać montaż, komuś, kto nie będzie w stanie wykorzystać jego możliwości. Zbyt często zdarza nam się otrzymywać prośby o serwis nowych kotłów, które nie pracują prawidłowo lub zostały zniszczone z powodu nieodpowiedniego montażu lub użytkowania.

Znamy urządzenia, które oferujemy i korzystamy z wysokiej jakości elementów. Postawić kocioł to prosta sprawa, jednak zapewnić jego sprawną, wydajną pracę, to zadanie, które wymaga specjalisty i szkolenia.

Świadczymy usługi, dzięki którym dajemy gwarancję wygody. Standardowo, zanim uznamy system za gotowy, przeprowadzamy pierwsze, kontrolowane rozgrzanie instalacji i badanie termowizyjne. Następnie szkolimy przyszłych użytkowników z wszystkich funkcji i możliwości ich systemu.